Kullanıcı Adı Sürekli Bağlı Kal
Şifre:

 

Kayıt - Gerekli Bilgiler
Kullanıcı adı seçin:
Sadece forumumuzda tanınmanız için kullanılacaktır. Kayıt olduktan sonra profilinizden görünen isminizi değiştirebilirsiniz.
E-Posta:
Buraya kullandığınız geçerli e-posta adresi girin
Şifrenizi seçin:
Şifreyi tekrarlayın:
Resim doğrulaması:
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Saat hangi değeri gösteriyor?:
Another Anti-Bot Measure
Saat hangi değeri gösteriyor?
Lütfen zamanı şu formatta giriniz 00:00
ve en yakın 5 dakikalık değeri giriniz örn: 04:251 )  Üye olurken; kullanıcı adınızı gerçek ad ve soyadınız olarak aralarında bir boşluk, büyük harf ve ingilizce karakter olarak yazmayı unutmayın. Aksi takdirde üyeliğiniz kabul edilmeyecektir.

2 )  Üye olurken; gerçek isminiz hanesine gerçek ad ve soyadınız olarak aralarında bir boşluk, büyük harf ve ingilizce karakter olarak yazmayı unutmayın. Aksi takdirde üyeliğiniz kabul edilmeyecektir.


3 )  Forumda crack, serial, aktivasyon kodu vb. yasal olmayan yazılımların paylaşılması yasaktır.

4 )  Forum yöneticileri ve moderatörleri, üyeler tarafından yayınlanan yasa dışı iletilerden, programlardan sorumlulu tutulamaz. İlgili iletileri silmek ve üyeyi uyarmakla yükümlüdür.

5 )  Forumda siyaşi görüşlerini, T.C.'nin ilgili makamlarına dolaylı veya direk söz hakaretinde, zarara uğratacak, futbol, basketbol vb. insanların biribirlerini kıracak hiç bir konu ve ileti yazılamaz.

6 )  Mesajlarda siyasi, küfürlü, şahsa veya herhangi bir kuruluş ve firmaya hakaret veya negatif eleştiri içeren ve kötüleyen yazılar, sıfatlar kullanmak yasaktır.

7 )  İmza alanlarına siyasi amaçlı yazılar, reklam veya üyelik gerektiren forum tarzında linkler vermek yasaktır.

8 ) Forumda paylaşıma sunulan dökümanlardan, dosyalardan, eklentilerden hiç bir şekilde forumumuz sorumlu tutulamaz, mesuliyet tamamiyle kullanıcıya aittir.

9 )  Arama yapmadan, daha önceden aynı konuyla ilgili bilgi içeren bir konunun tespiti durumunda açılan yeni benzer konu kapatılır.

10 ) Forum'a açtığınız veya mesaj çektiğiniz her yazıda düzgün Türkçe kullanımına özen gösterin. Aksi takdirde uyarı alacaksınız.

11 ) Bu üstteki kurallar aktive olan her kullanıcıyı ilgilendirir, bir ihlal ve yaptırım durumunda bunlardan sorumlu olduğunu unutmamalıdır.

12 ) Bu kurallar gerekli görülen hallerde düzenlenebilir; her katılımcı bunları mümkün mertebede takip etmek ve uymakla yükümlüdür.
Gizlilik İlkemiz;
Vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgileriniz hiç bir zaman 3. şahıslara reklam, tanıtım, anket, bilgi amacıyla verilmez. Sadece T.C. kurumları istediği takdirde bilgileriniz verilir.


Daha seviyeli ve güzel bir forum için lütfen etik kurallara da uyalım.

Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
Hell Theme Designed By [S.W.T]